AMK Computer

Oficiálna stránka firmy AMK Computer





Prihlasovací formulár



Show Password

Produkty pre optickú a metalickú sieť

Produkty pre optickú a metalickú sieť
Niektoré nami overené a odporúčané produkty pre optické a metalické siete. Všetky ostatné produkty (požiadavky na konkrétne zariadenia) smerujte na našu e-mailovú adresu. !Prosím, neposielajte požiadavky sms správou!
Nie sú podkategórie

Späť



Oznamenie:

MikroTik RB760iGS hE...

MikroTik RB760iGS hEX S
RouterBoard RB760iGS hEX S má procesor Dual-Core 880 MHz a 256 MB RAM pamä?. Ve?kou prednosčou je 1,25 Gb/s SFP port, vďaka ktorému je možné pripoji? optický miniGBIC modul. RouterBoard podporuje PoE vstup aj 1x PoE výstup.
Do RouterBoardu bola pridaná hardware acceleration, a tak sa výborne hodí ako VPN koncentrátor. Vďaka tejto akcelerácii podporuje rýchlosti až do 450 Mbps! RouterBoard tiež teraz podporuje balík Dude Server a má aj slot microSD na ukladanie dát. Ide tak o najlepší monitorovací systém od MikroTiku v pomere cena/výkon.
Vzh?adom na ve?ký výkon sa hodí aj ako domáci či firemný firewall a pre centrálnu správu AP či už v režime CAPsMAN alebo hotspot. RouterBoard je možné napája? nielen pomocou klasického konektora jack, ale aj cez PoE (k tomu je určený PORT 1). Port 5 podporuje PoE výstup (pasívny aj aktívny, podľa pripojeného zdroja). Rovnako ako predchodca má USB port a je dodávaný vrátane krytu a zdroja.

Informácie k systému RouterOS MikroTik

Ak za?ínate s RouterOS MikroTik alebo ak potrebujete poradi? so zložitejším nastavením, môžete využi? našu podporu.
Ako RouterBoard nastavi? a spravova? sa dozviete na našich školeniach.
Neviete aký model vybra?? Pozrite sa na túto porovnávaciu tabu?ku, kde nájdete aj ?alšie informácie, ktoré Vám s výberom pomôžu.
Všetky RouterBoardy majú rovnaký systém RouterOS MikroTik.
Všetky zariadenia s RouterOS MikroTik plne podporujú IPv6, majú firewall, Queues, NAT as licenciou L4 podporujú CAPsMAN server.
MikroTik je možné nastavi? cez webové rozhranie, cez mobilnú aplikáciu, alebo programom winbox, ktorý je na stiahnutie na mikrotik.com.
MikroTik má "Quick Set" teda možnos? rýchleho nastavenia. Na výber je z nieko?kých prednastavených profilov.
ZÁKLADNÁ ŠPECIFIKÁCIA
Porty: 5 x RJ-45 10/100/1000 Ethernet, 1 x SFP, 1 x USB 2.0
Frekvencia procesora: 880 MHz
Ve?kos? opera?nej pamäte: 256 MB
Model čipu: MT7621A
Operačný systém: RouterOS L4
Podpora napájania cez PoE: áno
Napájanie: 12 V - 57 V
Maximálna spotreba: 11 W
Rozmery: 113 x 89 x 28 mm
Farba: čierna

cena 5836 na sklade: 1 ks

MikroTik S-31DLC20D

MikroTik S-31DLC20D
MiniGBIC modul pre single-mode vlákna je ideálnym riešením na zakon?enie či vytvorenie optickej trasy. Modul umož?uje komunikova? rýchlosťou až 1,25 Gbps na vzdialenos? až 20 km, hodí sa tak na dlhé optické trasy.

Modul je priamo určený pre RouterBoardy od MikroTiku. Modul je napájaný priamo zo zariadenia. MiniGBIC je vybavený držiakom pre ľahké vysunutie z SFP slotu. Modul je určený pre 2x LC konektory.

ZÁKLADNÁ ŠPECIFIKÁCIA
Formát: SFP
Rýchlosť: 1,25 Gbps
Typ: single mode
Vzdialenos?: max. 20 km
Tx/Rx: 1310 nm
Konektor: LC duplex (brúsenie UPC)

cena 23.8 na sklade: 1 ks

MikroTik S-3553LC20D

MikroTik S-3553LC20D
Šetrite po?ty použitých vlákien a využite technológiu WDM, ktorá umož?uje obojsmerný prenos dát cez jedno optické vlákno. Modul umož?uje komunikova? rýchlosťou až 1,25 Gbps na vzdialenos? až 20 km. Ideálne riešenie pre dlhé chrbticové trasy.
Modul je priamo určený pre RouterBoardy od MikroTiku, vi?. súvisiace produkty. Modul je napájaný priamo zo zariadenia. Pretože modul vysiela a prijíma na rozdielnych vlnových d?žkach, je dodávaný v páre. MiniGBIC je vybavený držiakom pre ľahké vysunutie z SFP slotu. Modul je určený pre 1x LC konektor.

ZÁKLADNÁ ŠPECIFIKÁCIA

Formát: SFP

Rýchlosť: 1,25 Gbps

Typ: single mode

Vzdialenos?: max. 20 km

Vlnová d?žka:
Tx: 1310 nm/Rx: 1550 nm (S-35LC20D)
Tx: 1550 nm/Rx: 1310 nm (S-53LC20D)

Konektor: LC, brúsenie UPC

cena 6319 na sklade: 1 ks

MikroTik RB750Gr3 hE...

MikroTik RB750Gr3 hEX
RouterBoard RB750Gr3 má teraz rýchlejší procesor Dual-Core 880 MHz, novšiu verziu RouterOS MikroTik (v6) a štvornásobnú RAM pamä?! Rovnako ako RB750Gr2 je dodávaný vrátane krytu a zdroja.
Novo bola do RouterBoardu pridaná hardware acceleration, a tak sa výborne hodí ako VPN koncentrátor. Vďaka tejto akcelerácii podporuje rýchlosti až do 450 Mbps! RouterBoard tiež teraz podporuje balík Dude Server a má aj slot microSD na ukladanie dát. Ide tak o najlepší monitorovací systém od MikroTiku v pomere cena/výkon.


Vzh?adom na ve?ký výkon sa hodí aj ako domáci či firemný firewall a pre centrálnu správu AP či už v režime CAPsMAN alebo hotspot. RouterBoard je možné napája? nielen pomocou klasického konektora jack, ale aj cez PoE (k tomu je určený PORT 1, ostatné porty POE napájania nepodporujú!). Rovnako ako predchodca má USB port a je dodávaný vrátane krytu a zdroja.

Informácie k systému RouterOS MikroTik

Ak za?ínate s RouterOS MikroTik alebo ak potrebujete poradi? so zložitejším nastavením, môžete využi? našu podporu.
Ako RouterBoard nastavi? a spravova? sa dozviete na našich školeniach.
Neviete aký model vybra?? Pozrite sa na túto porovnávaciu tabu?ku, kde nájdete aj ?alšie informácie, ktoré Vám s výberom pomôžu.
Všetky RouterBoardy majú rovnaký systém RouterOS MikroTik.
Všetky zariadenia s RouterOS MikroTik plne podporujú IPv6, majú firewall, Queues, NAT as licenciou L4 podporujú CAPsMAN server.
MikroTik je možné nastavi? cez webové rozhranie, cez mobilnú aplikáciu, alebo programom winbox, ktorý je na stiahnutie na mikrotik.com.
MikroTik má "Quick Set" teda možnos? rýchleho nastavenia. Na výber je z nieko?kých prednastavených profilov.
ZÁKLADNÁ ŠPECIFIKÁCIA
Porty: 5x RJ-45 10/100/1000 Ethernet
Frekvencia procesora: 880 MHz
Ve?kos? opera?nej pamäte: 256 MB
Model čipu: MT7621A
Operačný systém: RouterOS
Podpora napájania cez PoE: áno
Napájanie: 8 V - 30 V
Maximálna spotreba: 10 W
Rozmery: 113 x 89 x 28 mm
Farba: biela

cena 5578 na sklade: 1 ks
amkcomputer © 2024