AMK Computer

Oficiálna stránka firmy AMK Computer

Prihlasovací formulárShow Password

Riešenia pre vás

Riešenia pre vás.
Máme pripravené špeciálne riešenia pre vás, podľa vašich potrieb a predstáv.
Oblasti riešenia:
- Úsporná regulácia vykurovania, aplikovateľná pre vykurovanie elektrickým a lebo plynovým kotlom.
Nejde o klasickú reguláciu teplo - vypni / zima - zapni.
Systém sám, bez potreby vášho zásahu trvale udržiava potrebnú teplotu vykurovacieho média. Môžete sledovať aktuálny stav vykurovania na displeji regulátora, alebo cez internet na svojom počítač, mobile, či tablete. V prípade potreby môžete okamžite zmeniť potrebnú teplotu v dome, či byte.
Ste na dovolenke, šetríte. Nastavíte z pohodlia hotelovej izby potrebnú teplotu a kým sa vrátite domov, už máte domácu pohodu. Môžete kontrolovať teplotu vykurovacieho média okamžitý stav vykurovania, teplotu v dome (byte).
- Máte domácu bránu, a často vám vypadáva elektrika? Alebo chcete trocha ušetriť? Máme pre vás inovatívne riešenie. Zdroj nepretržitej energie. Zhotovíme pre vás reguláciu pre optimálne využitie viacerých zdrojov energie - slnečnej, prípadne v oblastiach, kde je to možné veternej energie a rozvodnej siete. Nielenže ušetríte, ale získate aj zdroj nepretržitej dodávky energie.
Nie sú podkategórie

SpäťOznamenie:

Riešenia pre vás.

Riešenia pre vás.
Máme pripravené špeciálne riešenia pre vás, podľa vašich potrieb a predstáv.
Oblasti riešenia:
Úsporná regulácia vykurovania, aplikovateľná pre vykurovanie elektrickým a lebo plynovým kotlom.
Nejde o klasickú reguláciu teplo - vypni / zima - zapni.
Systém sám, bez potreby vášho zásahu trvale udržiava potrebnú teplotu vykurovacieho média. Môžete sledovať aktuálny stav vykurovania na displeji regulátora, alebo cez internet na svojom počítači, mobile,či tablete. V prípade potreby môžete okamžite zmeniť potrebnú teplotu v dome,či byte. Ste na dovolenke, šetríte. Nastavíte z pohodlia hotelovej izby potrebnú teplotu a kým sa vrátite domov, už máte domácu pohodu. Môžete kontrolovať teplotu vykurovacieho média, okamžitý stav vykurovania, teplotu v dome (byte).
Máte domácu bránu, a často vám vypadáva elektrika? Alebo chcete trocha ušetriť? Máme pre vás inovatívne riešenie. Zdroj nepretržitej energie. Zhotovíme pre vás reguláciu pre optimálne využitie viacerých zdrojov energie - slnečnej, prípadne v oblastiach, kde je to možné veternej energie a rozvodnej siete. Nielen že ušetríte, ale získate aj zdroj nepretržitej dodávky energie.
Vyriešime akýkoľvek problém v oblasti regulácie či IoT technológií s využitím najnovších poznatkov implementovaných v moderných technológiách.

amkcomputer © 2023